Color İllision ile Ekimin Renklerini Yakalayın…

Color İllision ile Ekimin Renklerini Yakalayın…

HuncaLife Ekim Kataloğu
HuncaLife Ekim Kataloğu

HuncaLife Ekim Kataloğu Dönemi Hem kuruluş yıldönümünde rekorlara koşabileceğini göstermesi hem de müthiş bir beğeni toplamasıyla kalplere taht kurdu.
Bunun yanında, HuncaLife Ürün Gamı içinde bulunan ve envantere girdiği günden beri çok beğenilen renkli kozmetik dalında rekabet kabul etmeyen Color İllision Serisi ürünler, HuncaLife Ekim Kataloğu döneminde adına yakışır yeni ürünleri ile çok konuşulacağa benziyor.

Color İllision Mat Fondöten
Color İllision Mat Fondöten

Bunlardan ilki; Color illision Serisi ‘nin en gözdelerinden olmaya aday. Color illision Mat Fondöten.

Pürüzsüz bir görünüm, harika bir kapatıcılık, uzun süre kalıcılık istiyorsanız TAM SİZE GÖRE. Bir de cildinizi besleyecek dersem sanırım VAZGEÇİLMEZ ‘iniz olacak.

E Vitamini içeren uzun süre kalıcı formülü ile cildinizin yağ dengesini kontrol etmeye yardımcı olması da bunun en belirleyici özelliklerinden olacak.

3 farklı renk tonu ile ve TANITIM FİYATIYLA denemek için çabuk davranın.

Color İllision Mat ve Parlak Ruj
Color İllision Mat ve Parlak Ruj

Color Illision Serisinin diğer 2 yeni ürünü; Color İllision Parlak Ruj ve Color İllision Mat Ruj.

Uyguladığınız andan itibaren dudaklarınızda pürüzsüz, parlak ve çok canlı bir görünüm kazandıran 6 farklı renk tonu ile Color Illision Parlak Ruj ile içeriğindeki pudra ile mat rengi destekleyen besleyici formüllü 10 farklı renk tonu ile Color Illision Mat Ruj denemeniz için TANITIM FİYATIYLA 8-9. Sayfalarda beğeninize sunulmuş.

Uyguladığınız andan itibaren dudaklarınızda pürüzsüz parlak bir görünüm kazandıracak olan Color İllision Parlak Ruj, içeriğindeki pudra ile mat görünümü destekleyen, E vitamini ile dudaklarınızı besleyen ve nemlendiren, kadifemsi yumuşak yapısı ile sürülümü kolaylaştıran Color İllision Mat Ruj  ‘un GÜÇLÜ RENKLERİ İLE DAHA DOLGUN DUDAKLAR…

Color illision Dudak Parlatıcısı
Color illision Dudak Parlatıcısı

Color Illision Serisinin bir diğer yeniliği sizi çok çekici yapacak. Color Illision Dudak Parlatıcısı ile hem dudaklarınızı beslerken hem de dış etkenlerden koruyacaksınız. 4 parlak ve 4 ışıltılı renk tonu ile TANITIM FİYATIYLA 10-11. sayfalarda beğeninize sunulan bu dudak parlatıcıları TAM SİZE GÖRE.

Color illision dörtlü far
Color illision dörtlü far

Pürüzsüz kolay sürülüm sağlayan Color Illision dörtlü far buğulu bakışlarla kalpleri fethetmenizi kolaylaştıracak. Birbiri ile uyumlu 4 farklı renk seçeneği ile ve TANITIM FİYATIYLA 12-13. sayfalarda beğeninize sunulmuş olan dörtlü farları denemekte acele etmenizi tavsiye ediyorum.

Color Illision Perfect Match fondöten
Color Illision Perfect Match fondöten

3 farklı renk tonuyla Color Illision Perfect Match fondöten kullanımını size sevdirecek. Cilt kusurlarınızı ortadan kaldıracak olan Color Illision Perfect Match fondöten çok özel TANITIM FİYATIYLA 14-15. sayfalarda size sunulmuş.

Kusursuz ve bakımlı bir cilt görünümü için cildinizi beslemenin yanında yaşlılık etkilerine karşı da savaşan bu harika ürünü denemekte acele edin.

Color Illision Allık, Color İllision Pudra ve Color Illision Likit Kapatıcı
Color Illision Allık, Color İllision Pudra ve Color Illision Likit Kapatıcı

Mükemmel yüz hatları için mükemmel tonlarda sizin için hazırlanan Color Illision Allık, Color İllision Pudra ve Color Illision Likit Kapatıcı TANITIM FİYATI ile size sunulan diğer yeni ürünlerimizden.

Kendi Tarzınızı Yaratmanız İçin Color İllision Oje…
Kendi Tarzınızı Yaratmanız İçin Color İllision Oje…

Color İllision Oje 24 Mat ve parlak renkleri ve 6 muhteşem sedefli rengi ile kendi tarzınızı yaratacak, güzelliğinizi tamamlayacaksınız.

Toluene, Formaldehdyde, Dibutly Phthalate (DBP) içermeyen HuncaLife Tırnak ürünlerini güvenle kullanabilirsiniz.

Süper Teklifte Harika Bir Color İllision Makyaj Çantası HEDİYE...
Süper Teklifte Harika Bir Color İllision Makyaj Çantası HEDİYE…

Bunun yanında HuncaLife Color İllision Serisinden 3 adet satın alan herkese Makyaj çantası HEDİYE…

HuncaLife Kampanyaları bitti mi?

Bitmedi…

HuncaLife Hediye Yağmuru...
HuncaLife Hediye Yağmuru…

♥♥♥  Ekim ayı boyunca; 100 HP. ve üzeri sipariş veren tüm HuncaLife Temsilcileri; Harika bir Profesyonel bir Çelik Bıçak Hediyesi olarak alıp evlerinde kullanıyorlar.

♥♥♥  Ekim ayı boyunca; 150 HP. ve üzeri sipariş veren tüm HuncaLife Temsilcileri; Harika bir BAHARATLIK Hediyesi olarak alıp evlerinde kullanıyorlar.

♥♥♥  Ekim ayı boyunca; 180 HP. ve üzeri sipariş veren tüm HuncaLife Temsilcileri; Harika bir MİNİ ÇELİK TENCERE ‘yi Hediyesi olarak alıp evlerinde kullanıyorlar.

BÜYÜK TEŞVİK PROGRAMI
BÜYÜK TEŞVİK PROGRAMI

♥♥♥ 01 Ağustos – 30 Kasım 2014 tarihleri arasında; 3100 HP. sipariş veren tüm HuncaLife Temsilcileri; Harika bir PHİLİPS ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE ‘yi Alışverişinizin Hediyesi olarak alıp evlerinde kullanıyorlar.

♥♥♥ 01 Ağustos – 30 Kasım 2014 tarihleri arasında; 4900 HP. sipariş veren tüm HuncaLife Temsilcileri; Harika bir BOSH MİDİ FIRIN Kazanıyorlar.

♥♥♥ 01 Ağustos – 30 Kasım 2014 tarihleri arasında; 6400 HP. sipariş veren tüm HuncaLife Temsilcileri; Harika bir 55 EKRAN VESTEL LED TV ‘yi alışverişinizin Hediyesi olarak alıp evlerinde kullanıyorlar.

HuncaLife Kampanyaları bitti mi?

Hayır…

HuncaLife Yeni Kataloğu ‘ndaki kampanyalarımızı kesinlikle

KAÇIRMAMAMALISINIZ…

Ve;

UNUTMAMALISINIZ !..

Size özel bu Kampanyalar AY BOYUNCA size Özel olarak, SİZ VE / VEYA SEVDİKLERİNİZ için çok uygun fiyatlarla sunulmuştur.

İndirimli olarak bu ürünlere sahip olabilmek ve bu muhteşem ürünleri bir ömür boyu indirimli olarak kullanmak istiyorsanız, yapacağınız iş çok basit. Bir Hunca Life Temsilcisi olmak.

HuncaLife ‘ın eşsiz kazanç planında hayallerinin sesini dinleyen, hayallerinin peşinde koşmak isteyen herkese yer var. Yeter ki; hayallerinizin peşinden gidecek cesaretiniz olsun.

Haydi, siz de güzelliklerle dolu kazançlı bu dünyaya katılın, kazanmaya başlayın.

HuncaLife Temsilcisi olmak bir tık kadar uzaklıkta.

HuncaLife Üyelik için aşağıdaki bağlantıyı tıklamanız yeterli…

HuncaLife ‘ta Her şey bizim için.

İyi ki varsın Hunca Life.

MUTLU KALIN…