Delicesine Seveceğiniz Bir Koku: Adore EDT

Delicesine Seveceğiniz Bir Koku: Adore EDT

Adore EDT
Adore EDT

HuncaLife Ekim Kataloğu muhteşem kampanyaları ile büyük beğeni topladı.

Ve en önemlisi HuncaLife en beğenilen ve en çok satılan ürünleri daha kolay alabilmeniz için indirimli satışlarında beğenilerinizi ön planda tutmaya devam ediyor.

İşte bunlardan biri.

Ürün gamına yeni giren harika bir koku grubu Adore EDT.

Modern erkeğin kokusu olan Adore EDT Pour Homme. Selvi ve bergamotun modernliğini menekşe ve tütün yapraklarından elde edilen erkeksi bir çiçek özütüyle birleştiren bu eşsiz koku ile fark edileceksiniz.

Modern ve tutkulu bayanların vazgeçemeyeceği bir koku olan Adore EDT Pour Femme. 

Bu parfüm içeriğindeki yaseminin duyusal ve derin hisleri, orkidenin büyülü dokunuşları ve vanilyanın sıcak, kremsi nüansları ile tatlı ve tutkulu bir enerji yayacaksınız.

HuncaLife Ekim 2014 Kataloğu 60-61. sayfalarında %50 indirimle sizlere sunuluyor.

Süper Teklifte Harika Bir Color İllision Makyaj Çantası HEDİYE...
Süper Teklifte Harika Bir Color İllision Makyaj Çantası HEDİYE…

Bunun yanında HuncaLife Color İllision Serisinden 3 adet satın alan herkese Makyaj çantası HEDİYE…

HuncaLife Kampanyaları bitti mi?

Bitmedi…

HuncaLife Hediye Yağmuru...
HuncaLife Hediye Yağmuru…

♥♥♥  Ekim ayı boyunca; 100 HP. ve üzeri sipariş veren tüm HuncaLife Temsilcileri; Harika bir Profesyonel bir Çelik Bıçak Hediyesi olarak alıp evlerinde kullanıyorlar.

♥♥♥  Ekim ayı boyunca; 150 HP. ve üzeri sipariş veren tüm HuncaLife Temsilcileri; Harika bir BAHARATLIK Hediyesi olarak alıp evlerinde kullanıyorlar.

♥♥♥  Ekim ayı boyunca; 180 HP. ve üzeri sipariş veren tüm HuncaLife Temsilcileri; Harika bir MİNİ ÇELİK TENCERE ‘yi Hediyesi olarak alıp evlerinde kullanıyorlar.

BÜYÜK TEŞVİK PROGRAMI
BÜYÜK TEŞVİK PROGRAMI

♥♥♥ 01 Ağustos – 30 Kasım 2014 tarihleri arasında; 3100 HP. sipariş veren tüm HuncaLife Temsilcileri; Harika bir PHİLİPS ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE ‘yi Alışverişinizin Hediyesi olarak alıp evlerinde kullanıyorlar.

♥♥♥ 01 Ağustos – 30 Kasım 2014 tarihleri arasında; 4900 HP. sipariş veren tüm HuncaLife Temsilcileri; Harika bir BOSH MİDİ FIRIN Kazanıyorlar.

♥♥♥ 01 Ağustos – 30 Kasım 2014 tarihleri arasında; 6400 HP. sipariş veren tüm HuncaLife Temsilcileri; Harika bir 55 EKRAN VESTEL LED TV ‘yi alışverişinizin Hediyesi olarak alıp evlerinde kullanıyorlar.

HuncaLife Kampanyaları bitti mi?

Hayır…

HuncaLife Yeni Kataloğu ‘ndaki kampanyalarımızı kesinlikle

KAÇIRMAMAMALISINIZ…

Ve;

UNUTMAMALISINIZ !..

Size özel bu Kampanyalar AY BOYUNCA size Özel olarak, SİZ VE / VEYA SEVDİKLERİNİZ için çok uygun fiyatlarla sunulmuştur.

İndirimli olarak bu ürünlere sahip olabilmek ve bu muhteşem ürünleri bir ömür boyu indirimli olarak kullanmak istiyorsanız, yapacağınız iş çok basit. Bir Hunca Life Temsilcisi olmak.

HuncaLife ‘ın eşsiz kazanç planında hayallerinin sesini dinleyen, hayallerinin peşinde koşmak isteyen herkese yer var. Yeter ki; hayallerinizin peşinden gidecek cesaretiniz olsun.

Haydi, siz de güzelliklerle dolu kazançlı bu dünyaya katılın, kazanmaya başlayın.

HuncaLife Temsilcisi olmak bir tık kadar uzaklıkta.

HuncaLife Üyeliği için aşağıdaki bağlantıyı tıklamanız yeterli…

HuncaLife ‘ta Her şey bizim için.

İyi ki varsın Hunca Life.

 

MUTLU KALIN…