Hedef 100000 Aktif Temsilci…

Aktif Temsilci Sayısı 100000’i Aşacak…

60 yıl önce kurulan ve 2012 yılından bu yana doğrudan satış pazarında hizmet veren Hunca’nın Yönetim Kurulu Başkanı Tuncer Hunca, düzenlediği basın toplantısıyla 2017 yılını değerlendirirken, 2018 beklentilerini açıkladı. ( CNNTURK Haberi)

60 yıl önce Adnan Hunca tarafından kurulan yüzde yüz yerli sermayeli Hunca, günümüzde Çerkezköy’de yer alan 24 bin m2’lik, Ortadoğu ve Balkanların en büyük kişisel bakım ürünleri tesislerinde, 2 binden fazla farklı ürün üretiyor. 2013 yılında, Huncalife markasıyla ağırlıklı olarak dünyaca tanınmış markaların da rekabet ettiği doğrudan satış sektörüne girildi. Huncalife sistemi hakkında bilgi veren ve 2018 sonuna kadar Huncalife temsilcisi sayısını 100 bine çıkarmayı hedeflediklerini açıklayan Hunca Yönetim Kurulu Başkanı Tuncer Hunca açıklamaları şöyle:

“Huncalife şemsiye markası altında 2013 yılından bu yana doğrudan satış sektöründe hizmet veriyoruz. Kişisel etkileşimin yoğun olduğu doğrudan satışta fonksiyonel ürünlerin satışı kolaylaşmaktadır. Çünkü ürünlerin anlatılması, hatta denenmesi ve uygulanması gerekebilir. Bu doğrudan deneyim ve yüz yüze iletişim biçimi, doğrudan satışı perakendeden ayıran en önemli özelliklerden biridir. Huncalife olarak bağımsız temsilciler aracılığı ile ürünlerimizi nihai tüketicilerle buluşturuyoruz. Aylık kampanyalar belirleyerek hazırladığımız kataloglar aracılığıyla ile tüketicilerimizi uygun fiyata, kaliteli ürünlerle buluşturuyoruz.

Huncalife ile eşe, dosta, akrabaya, arkadaşa ürünleri anlatarak kullandıkça kazanan, kazandıran ve dolayısıyla “Ek Gelir” imkânı yaratan bir yapı sunuyoruz.

Bağımsız temsilciler, kendileri için çalıştıklarından her türlü satış taktiği, pazarlama planı, promosyon aktivitelerini kendileri oluşturup takımlarını yönetiyorlar. Aslında temsilcilerimiz, perakendede faaliyet gösteren firmaların küçük bir versiyonudur. Her bir bağımsız temsilciyi mikro işletmeler olarak düşünebiliriz.

Hunca’nın 60 yıllık kozmetik deneyimi, %100 yerli marka olması, sağlıklı hammadde kullanması, çevre dostu üretim yapması, sektördeki en yüksek

kazanç fırsatı, Türkiye’nin tüm şehirlerinden kayıt almamız, kariyer & gelişim fırsatı sunmamız, miras bırakabilme fırsatı tanıması gibi olanaklar Huncalife’ı rakiplerinden ayrıştırmaktadır. Ayrıca, %40 katalog kazancı, %35’e varan ek prim imkânı, seviye ödülleri ve yenilenen araç programı ile en çok kazandıran doğrudan satış şirketiyiz.

Huncalife temsilcileri, çalıştıkları kadar gelir elde ederler. Doğrudan satışın en önemli özelliği esnek zamanlı çalışma, düşük sermaye ile iş kurabilme, yaş-cinsiyet-deneyimi gerektirmeden iş sahibi olabilme, şirketlerin verdikleri eğitimdesteklerinden yararlanabilme imkânı sunmasıdır. Temsilcilerimize ayrıca 7 gün 24 saat online alışveriş yapabilme rahatlığı ile “Kapıda Ödeme”, nakit ödeme, banka havalesi ile gibi farklı ödeme seçeneklerini sunuyoruz.

“Kadınların kazanması, ailenin kazanması demek”

Huncalife temsilciliği özellikle evde oturan hanımlar için son derece uygun, zaten temsilcilerimizin %85’inin kadın olması da bunun en önemli göstergesi.

Özellikle kadınlarımızın aile bütçesine katkıda bulunmalarını, ekonomik özgürlüklerine kavuşmalarına destek olmayı hedefliyoruz. Huncalife ile insanımızın hayatlarını değiştiriyoruz. Çünkü biliyoruz ki kadınların para kazanması ailelerin de kazanması demek.

Temsilcilerimizin yaptıkları geri bildirimlerde, birçok girişimcimizin çocuklarını iyi okullarda okuttuklarını, evlerini değiştirdiklerini, çalışma saatlerini kendileri belirledikleri için eşlerine ve çocuklarına, kendilerine daha çok vakit ayırabildiklerini biliyoruz. Bu geri bildirimler bizim de motivasyonumuzu yükseltiyor ve bizleri gururlandırıyor.

“800 çeşit ürüne sahip”

Huncalife sistemiyle satışa sunulan yaklaşık 800 çeşit ürün arasında, kişisel bakım, saç bakım ve kokular en çok satılan ilk üç kategori. Toplam satışların %36’sını kişisel bakım ürünleri oluşturuyor. Satışlardan en yüksek payı olan diğer gruplar ise %16 saç bakım ve %15 kokular. Huncalife ürün gamı içerisinde yer alan detarjanlarda, paraben, formaldehit, fenol, amonyak, naftalin, kresol, ksilen, kerosen, fosfat, klorür ve ağartıcı gibi zararlı bileşenler kullanılmıyor.

90 Ülkeye ihracat

90 ülkeye kozmetik ürünleri ihraç eden ve her kıtada faaliyet gösteren Hunca, Huncalife doğrudan satış sistemini yurt dışına da taşımaya başladı. Çek Cumhuriyeti, Slovakya ve Macaristan’da başlayan Huncalife sistemi için Kuzey Afrika ülkeleri, Balkanlar ve Türki Cumhuriyetler ile de görüşmeler sürüyor.”

Nasıl ama…

Muhteşem değil mi?

Şubat kampanyaları ile ayrıntılı bilgiyi sonraki yazılarımızda ele alacağız.

HuncaLife Fırsatlarında uzun söze gerek yok.

Kampanyalar zaten kendisi konuşuyor.

Ve kataloğu incelediğinizde göreceksiniz HuncaLife Kataloğu ay boyunca elinizden düşmeyecek.

O halde daha ne duruyorsunuz, doğru çalışmaya başlayın, kazanmaya başlayın…

HuncaLife kampanyalarının en güzel yanı birden fazla kampanyadan aynı anda yararlanabiliyor olmanız…

Var mı ötesi…

Birden fazla fırsattan yararlanabileceğiniz müthiş bir güzellik, HuncaLife’tan.

Hunca Life Temsilcisi olmanın tam zamanı…

Daha ne bekliyorsunuz katılmak için.

Bunun haricinde harika kampanyalara da imza atmış yine bu ay HuncaLife.

Ve bu ay da Dev Kampanyaları ile ses getirmeye devam edecek.

Bir kez alın elinize HuncaLife kataloğu ‘nu, ay boyu elinizden bırakamayacaksınız. Emin olun.

Bu Muhteşem güzelliklerle dolu HuncaLife Haziran Kataloğu kampanya ve promosyonlarını daha sonraki yazılarımızda sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

HuncaLife Şubat Kataloğu ‘na ulaşabilmek için bizi arayın.

HuncaLife Yeni Kataloğu ‘ndaki kampanyalarımızı kesinlikle

KAÇIRMAMAMALISINIZ…

Ve;

UNUTMAMALISINIZ !..

Aya özel Kampanyalar AY BOYUNCA size Özel olarak, SİZ VE / VEYA SEVDİKLERİNİZ için çok uygun fiyatlarla sunulmuştur.

İndirimli olarak bu ürünlere sahip olabilmek ve bu muhteşem ürünleri bir ömür boyu indirimli olarak kullanmak istiyorsanız, yapacağınız iş çok basit. Bir Hunca Life Temsilcisi olmak.

HuncaLife ‘ın eşsiz kazanç planında hayallerinin sesini dinleyen, hayallerinin peşinde koşmak isteyen herkese yer var. Yeter ki; hayallerinizin peşinden gidecek cesaretiniz olsun.

Haydi, siz de güzelliklerle dolu kazançlı bu dünyaya katılın, kazanmaya başlayın.

HuncaLife Temsilcisi olmak bir tık kadar uzaklıkta.

HuncaLife Üyelik için aşağıdaki bağlantıyı tıklamanız yeterli…

HuncaLife ‘ta Her şey bizim için.

İyi ki varsın Hunca Life.

MUTLU KALIN…