Hunca Life

Hunca Life Hakkında

Hunca Kozmetik A.Ş 2011 yılının EKİM Ayında HuncaLife ‘ı kurdu ve HuncaLife ile bir dünya markası yapmak için düğmeye bastı. HuncaLife bir Hunca Kozmetik A.Ş kuruluşudur. Hunca ile Hunca Life farklıdır. Hunca, Tekirdağ Çerkezköy’de kurulu olan fabrikasıyla Türkiye’nin köklü firmalarından biridir. Hunca Life doğrudan satış firmasını kuran Hunca Kozmetik A.Ş,  ülkemizde ve dünyada bir çok duyulmuş marka ve ürünleriyle yıllardır hepimizin kullandığı ürün portföyüne sahiptir. Bildiğimiz Hunca ürünleri arasında Jagler, Caldion, She gibi bilinmiş markalara sahiptir. Hunca Life, Hunca ’nın vermiş olduğu geçmişten gelen güven ve güç ile piyasaya hızlı bir giriş yapıp, rakipleri karşısında güçlü bir yer edinecektir. Sizi de bu güçlü oluşumda yanımızda görmek istiyoruz . Biz tecrübemizle bir çok kişiye yardımcı olduk. Sizlere de yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

HUNCA KOZMETİK Nedir?

* “Kişisel Bakım Ürünleri” alanında 1957 yılında hizmet vermeye başlayan şirket, ilk üretime Hunca Balsam ile başlamıştır.

* 1978 yılında Türkiye’nin ilk yerli erkek parfüm serisi olan “Madigan” ı çıkarmıştır.

* 1980 yılında şirketim profesyonel yönetim yapısını benimsemiş ve yeni markalar yaratmaya devam ederek parfüm ve deodorant segmentinde lider konuma gelmiştir.

* 1997 yılında Çerkezköy / Tekirdağ’da, Balkanlar ve Ortadoğu’nun en büyük kişisel bakım ürünleri fabrikasını kurmuştur.

* 1998 yılında ISO 9001 belgesini almıştır.

* 1998 yılında Carmina markası ile renkli kozmetik alanında faaliyet göstermeye başlamıştır.

* 2002 yılında ilk yerli deostick üretimini gerçekleştirmiştir.

* 2003 yılında Hunca İksir serisi ve Sensation parfümünü yaratmıştır.

* Hunca Kozmetik, ihracat piyasasında 1.400’den fazla barkodlu ürün ile dünya devi olma yolunda ilerlemeye devam ediyor.

* 2006 yılında, Duru Grup ile üretim ve dağıtım alanlarında ortaklığa gidilmiştir

* 2006 yılında, dinamik genç kızların parfüm ve deodorant serisi SHE’nin lansmanı başarı ile yapılmıştır. Aynı yıl, CALDION NIGHT ’ın lansmanı gerçekleştirilip, CALDION markasının genişletilmesi hedeflenmiştir.

* 2007 yılında JAGLER SPORT lansmanı yapılmıştır.

* 18 yıllık Jagler markasına yeni bir alt marka yaratılmış ve Ağustos 2008`de
dağıtımına başlanmıştır

* Eylül 2008`de, renkli kozmetik sektöründeki ilk genç kız markası “SHE COLORS” lansmanı yapılmıştır. Toplam 84 SKU’LUK ürün gamı, sıradışı ambalaj ve standlarıyla satış noktalarında yerini almıştır.

Yeni organizasyon yapısı ve markaları ile Hunca Life , HUNCA KATALOG ile iç
piyasada gücünü daha da artırmak, deneyim ve başarısını ihracat pazarlarına da taşımak arzusundadır.

HuncaLife’da Her şey bizim için.

Teşekkürler HuncaLife.

MUTLU KALIN…

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir