İş Rehberi

* HuncaLife ‘ın zengin ürün yelpazesi içinden kendinizin, evinizin ve ailenizin ihtiyaçlarını indirimli fiyatlardan satın alabilirsiniz,

* Haftanın 7 günü, günün 24 saati keyifli ve güvenli bir ortamda alışveriş yapabilirsiniz. Ayırdığınız zaman ve emekle orantılı olarak dilerseniz EK GELİR elde edebilir, dilerseniz de kendi işinizi kurabilirsiniz,

* Bütün bunları yaparken yeni bir çevre edinir, eğlenceli etkinliklere katılabilir ve keşfetmek isteyeceğiniz yerlere gidebilirsiniz.

Eşsiz Çalışma Planı

Hunca Life kazanç planı, son derece düşük maliyetle ve kolaylıkla kendi işinizi kurma fırsatını sunmaktadır.

Hunca Life ’ta ürünler, aracı dağıtım ve tanıtım harcamalarından arınmış olarak HuncaLife Hizmet Merkezi’nden süratle nihai tüketiciyle ulaştırılır. Yapılan bu büyük tasarruflar Temsilcilere prim olarak aktarılır ve ürünler tüketiciye en uygun fiyatlarla ulaştırılır.

Hunca Life kazanç planı, %40 perakende satış geliri, % 40’a varan kişisel alımlardan ve size bağlı temsilcilerin alımlarından prim ve ödüller olmak üzere farklı gelir imkanları sunmaktadır.

Başarmak çok kolay

Yaşınız, eğitiminiz, daha önceki deneyiminiz ne olursa olsun 18 yaşını aşan herkes gibi HuncaLife sistemine dahil olarak başarıya 3 basit adımda ulaşabilirsiniz.

Ürünleri Kullanın :

Temsilci özel fiyatlarıyla sahip olacağınız ürünleri kullanın. Kişisel alımlarınızdan %24’e varan ek prim kazanın.

Tavsiye Edin : 

Cildinizin dostu bu ürünleri çevrenize tavisye edin ve kullandırın. Perakende satışlarınızdan %40 gelir elde edin.

Ürün Sonuçlarını Paylaşın :

*  Ürünleri kullanıp memnun kalan kişilere, HuncaLife iş fırsatını anlatarak, bu kişileri ekibinizin yeni üyeleri yapın.

*  Yaptıklarınınız ve öğrendiklerinizi ekibinizle paylaşın, onların kazanmasını sağlayın.

*  Ekibinizin satışlarından %24’e kadar standart prim, %5’e kadar 8 derinlikten liderlik primi ve özel seviye ödülleri kazanın.

– HuncaLife’ın size sunduğu çok katlı pazarlamada başarı, bu kadar basittir!

HuncaLife ürünlerini Kullanın, Tanıtın, Kazanın !

Bir HuncaLife Temsilcisi olarak, HuncaLife’ın sunduğu iş fırsatını başkalarını tanıtarak alt ekibinizi kurabilir, kazancınızı kat kat artırabilirsiniz.

HuncaLife ürünlerini tanıtırken, aynı zamanda HuncaLife iş fırsatını da sunun. Tahminlerinizin üzerinde ilgi göreceksiniz. İş çevreniz, arkadaşlarınız, akrabalarınız, komşularınız bu fırsatı duymak isteyecektir. Sizden duymasa
bu fırsatı mutlaka bir HuncaLife Temsilcisi ‘nden duyacaktır.

Ekibinize katılan kişilere nasıl satış yapacaklarını gösterin. Alt ekibinizdeki kişilerin de HuncaLife iş fırsatını tanıtmasını sağlayın. Onlar kazanırken siz de alt ekibinizin aktivitelerinden %24’e kadar prim kazanın.

Ayrıca, sadık ve düzenli müşterilerinizi, HuncaLife Özel Müşterisi yapın ve onlara ürünlere doğrudan ulaşabilme rahatlığı sağlayın.

Hunca Life, ürünlerine bağlılığını gösteren müşterilerine, HuncaLife dünyasında farklı bir yer alma fırsatı sunuyor. Bir HuncaLife Özel Müşterisi, bir yandan bağlı olduğu HuncaLife Temsilcisinden özel destek alırken, bir yandan da kendisine özel fırsatlarla sevdiği ürünlere daha avantajlı fiyatlarla sahip
oluyor.

Alt ekibimize katılan kişilere birlikte çalışarak işi ve ürünleri öğretmek sponsorluk görevidir ! Sponsorunuzla Çalışın…

Unutmayın ki;

Hunca Life kazanç planı başarıyı her seviyede ödüllendiriyor. Alt ekibinizin başarılı olması için onlarla birlikte çalışın ve başarmalarına yardımcı olun.

Alt Ekibinizle Çalışırken :

• Çalışırken katalog ve kampanyaları nasıl tanıtacaklarını gösterin.

• Ürünleri ve iş fırsatını nasıl sunacaklarını anlatın, yanlarında olun.

• Eğitimler hakkında bilgilendirin, onları eğitimlere davet edin.

• Çalışmalarınızı onlarla paylaşın, onlara örnek olun.

• Şirket kural ve uygulamaları hakkında bilgi verin.

Hunca Life Eğitim Desteğinden Faydalanın !

HuncaLife, ürünler, iş fırsatı, liderlik ve kişisel gelişim üzerine eğitim
desteği sunmaktadır. İşinizi geliştirmek ve sağlam temellere oturtmak için bu
destekten mutlaka faydalanın ve şirketin aylık eğitim programını takip edin.

Ürünleri ve İşi Daha İyi Tanıyın, Tanıtın!

Uzmanlar tarafından verilen eğitimler Hunca Life işinizi tanıtırken sahip olmanız gereken bilgileri size aktaracaktır.

Ayrıca şirket tarafından düzenlenen tanıtım toplantılarına Temsilci adaylarınızı davet ederek, bu eğitim sisteminden doğrudan faydalanabilirsiniz.

Sorularınıza Cevap Bulun!

Bir Hunca Life Temsilcisi olarak tüm merak ettikleriniz ve henüz aklınıza gelmemiş sorular hakkında cevapları şirket eğitimlerinde öğrenebilirsiniz.
Toplantılara düzenli katılarak şirketin en yeni haberlerini ilk duyan siz olabilirsiniz.

Sosyalleşin!

Eğitime katılan diğer lider ve Temsilcilerle tanışarak, hem yeni arkadaşlıklar kurabilir hem de tanıştığınız kişilerin deneyimlerinden faydalanabilirsiniz.
Benzer tecrübeler yaşayan kişilerle aynı ortamda başarılarınızın kutlanması motivasyonunuzu yükseltecek ve başarıya giden yolda daha hızla ilerlemenizi sağlayacaktır.

Kendi Eğitim ve Toplantılarınızı Düzenleyin!

Hunca Life işinde ilerlerken, büyüyen alt ekibinize gerekli desteği sağlamak ve onların işlerini büyütmelerine destek olmak için kendi eğitim toplantılarınızı düzenleyin.

Bilginizi Ekibinizle Paylaşın!

Deneyimlerinizi ve bilginizi paylaşarak, alt ekibinizdeki kişilerin başarı yolunda daha hızlı ilerlemesini sağlarsınız.

Ekibinizi Motive Edin!

Ekipteki Temsilcilerin başarılarını motivasyonunu yükseltirsiniz.

Ekibinize Örnek Olun!

Kendi eğitimlerinizi düzenleyerek, hem alt ekibinizdeki kişilerin kendi eğitim düzenlemesine örnek teşkil edersiniz, hem de alt ekibinizdeki Temsilcilere yalnızca bu işi nasıl yapacaklarını değil, nasıl başarılı olacaklarını da öğretirsiniz.

UNUTMAYIN…

HuncaLife’da Her şey bizim için.

Teşekkürler HuncaLife.

Resmi Büyütmek için üstüne Tıklayın

 

Kariyer Planı
Kariyer Planı

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir