Kış HuncaLife Ürünleri ile bir başka güzel…

Kış HuncaLife Ürünleri ile bir başka güzel…

HuncaLife Winter Therapy serisi (El Kremi, Yüz Kremi ve Dudak Balmı)

HuncaLife 30-31 Ekim tarihlerinde harika 3 ürün ile kışa hazırlanabilmemiz için HuncaLife Winter Therapy serisi (El Kremi, Yüz Kremi ve Dudak Balmı)’nda güzel bir kampanya yaparak temsilcilerinin gönüllerinde taht kurdu.

Hunca Life’ ın yoğun nemlendirme özelliğine sahip ürünlerinden olan Hunca Life Winter Therapy serisi ile kış gelmeden, kışa hazırlık yapma zamanı..

♥  ♥  ♥     99 TL ve üzeri siparişlerinizde Hunca Life Winter Therapy serisi (El Kremi, Yüz Kremi ve Dudak Balmı); 3 ürün birden SADECE  8,90 .

Hunca Life 1nci Yıla Özel Ekim Kasım 2012 Kataloğu 121. sayfada yer alan Winter Therapy serisi ile, kış aylarının olumsuz etkisini en aza indireceksiniz. Bildiğiniz gibi; ellerimiz, yüzümüz ve dudaklarımız soğuk havanın etkisiyle yoğun nemlendirme özelliği olan kremlere ihtiyaç duyar.

İşte bu eksikliği besleyicilik değeri yüksek Winter Therapy serisi ile gidereceksiniz.

HuncaLife 1nci Yıla Özel Ekim Kasım 2012 Kataloğunda satış fiyatları 36 TL olan Winter Therapy serisi; dudak balmı, yüz kremi ve el kreminden oluşan bu set,  99 ve üzeri sipariş veren temsilcilere SADECE ve SADECE   8,90 .

Unutmayın;

Bu özel ürünler  30-31 Ekim tarihleri arasında, çok uygun fiyatlarla siz Hunca Life Temsilcilerine sunulmuştur.

HuncaLife ‘ın eşsiz kazanç planında hayallerinin sesini dinleyen herkese yer var. Yeter ki hayallerinizin peşinden gidecek cesaretiniz olsun.

Hunca Life fırsatlarından yararlanmak ve hayallerinize bir adım daha yaklaşmak istiyorsanız yapmanız gereken bir Hunca Life temsilcisi olmak.

HuncaLife Temsilcisi olmak bir tık kadar uzaklıkta.

Bunun için aşağıdaki bağlantıyı tıklamanız yeterli…

HuncaLife ‘ta Her şey bizim için.

İyi ki varsın Hunca Life.

 

MUTLU KALIN…